A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Portugalsko - Diskuze

Původní dotaz

Autopůjčovna

28.03.2007 14:04:09 | Luko
Zdravim Vas,
mohla by mi prosim dat autorka textu o Madeire tip, kde konkretne si mohu vypujcit automobil jiz za 20,- Euro o kterych se zminuje v textu. Predem mnohokrat dekuji za radu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.04.2017 20:26 82.150.171.***
půjčovna europcar  

Zdravím, máme rozjednané půjčení auta na Madeiře od autopůjčovny Europcar. Vzhledem k tomu, že chtějí kreditní kartu a na ní v přepočtu 26000 kčjako kauci. Chci se zeptat zda někdo nemáte s nimi zkušenost, zda si opravdu po dobu půjčení převáděj peníze a pokud ano, zda se člověk nemusí bát, že ty peníze dostane zpět. Děkuji, hodně mi pomůžete.
klidně odpovědi i na email sheetfly@email.cz

Martin
30.07.2014 20:07 37.48.32.***
Re: Auto  

Tak autopůjčovny si často nasadí nějaké nesmyslné poplatky (třeba jako banky) a poplatek za tankování je jeden z nich. Ideální je to udělat tak, že auto vracím s +/- stejně naplněnou nádrží jako jsem ho dostal. Případně nechat nějakou rezervu, abych se nemusel hádat při předávání.

Pokud si přes porovnávač auto rovnou zarezervuji, tak cena platí, vyzkoušeno např. u http://www.autopujcovna-letiste.cz/ Pokud ne, tak odstoupit od smlouvy a jít jinam.

Jana9 26.07.2014 21:44

Ve směru od Rabacalu je silnice uzavřena za Boca da Cana. Od poslední křižovatky je také značena jako slepá. Z Funchalu do Rabacalu lze jet od jižního pobřeží po silnici ER209 nebo ER211.
Ceny pohonných hmot jsou stále stejné - Natural 95 - 1,695 euro, diesel 1,339.

TomasPrg
24.07.2014 00:41 90.176.218.***

Rezervovali jsme si půjčení auta od Gold Car na letišti v Portu. Nakonec půjčení nevyšlo kvůli problémům s kreditní kartou. Moc se mi nelíbili jejich poplatky za plnou nádrž, kdy si podle velikosti vozu účtují za natankování poplatek 20-40 eur. Problém s půjčovnami je, že konečné ceny jsou trochu jiné (vyšší) než vyhazují různé porovnávače.

Lenkoch
23.06.2014 18:17 78.80.247.***

Ahoj,kde přesně je Encumeada uzavřena?taky jsem přemýšlela,že bychom to střihli podobnou cestou..Píšeš,žes to vzal přes divočinu:-)Jak moc velkou?:-))

Neregistrovaný uživatel
15.05.2014 22:55 217.196.124.***

zdravím,
madeira letos 28.4.-12.5, canico, auto na týden /přistavili Mitsub. Colt/
V Česku panuje pověra, že je nutná kreditní karta / mám pouze debetní, nerad dělám dluhy\, dále vratná kauce od 300 E, atd...
Skutečně se mi nepodařilo u renomované cestovky z česka sehnat auto s KOMPLETNÍM pojištěním /CDW/, blábolili o kreditce atd...
Čili na místě přes delegátku /samozřejmě vím, že je to dražší, má provizi 2eura na den, jak jsem zjistil z ceníku/, ale prověřená půjčovna i auto, cash jí do ruky, při přistavení vozidla cash pracovníkovi půjčovny za komplet. spoluúčast a nazdar.
Při profilu Madeiry /dost jsem si užil i "jedničky"/, způsobu jízdy místních.. jsem chtěl mít klid. /CDW stojí na den v průměru 12-15euro./
Jinak bez navigace, solidní mapa,
Encumeada skutečně ještě 11.5. dále uzavřená. Někde tady je dotaz, jak se dostat na planinu Serra..., snad z druhé strany, ne? / př. z Porto Moniz, já to vyjel divočinou z Canhasu.
Ještě aktuální cena benzínu "95": 1,67 eura, čtete správně
Jinak úžasné, užijte si to. Já po návratu říkám kolegům, že řecké ostrovy jsou bezkvětá rovina, i Korfu petr

Mirek
30.04.2014 22:42 80.251.246.***

!!!!!!!! Objevil se dost velký problém, objednal sem auto na letišti Funchal přes autopujcovnylevně, dodavatel je Gold Car a něho jsou naprosto příšerné reference. Vypadá to, že na ostatních vyhledávačích to bude to samé. Dle Tripadvisoru naprostá tragédie >:) . Máte někdo zkušenost?

Neregistrovaný uživatel
05.03.2014 12:20 188.120.207.***

Mirku, díky za podrobnou odpověď.

Mirek
03.03.2014 12:44 90.182.39.***

Aktuálně nejlevnější ted v březnu Funchal letiště 8 dní za 2470,-, v polovině května 3400,-. Stačí objednat cca 14 dní do předu, pak je cena levnější... je to bez pojištění spoluúčasti...( 150,- za den cca )

Petr
03.03.2014 10:29 46.23.50.***
Auto  

V současné době řeším půjčení auta v druhé polovině května přes autopujcovny24.cz. 8 dní malé auto vyjde na cca 5100,-Kč + nepovinné pojištění cca 1100,-Kč. Půjčení je v Caniqu a vrácení též.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu