A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Portugalsko - Diskuze

Původní dotaz

Jaké je Algarve?

23.05.2007 00:24:55 | dev.x
Nikdy jsme v Portugalsku nebyli, poradí někdo, s jakou jinou zemí jde porovnat pobřeží Algarve? Jde nám hlavně o moře - jestli není studené? Jaké jsou pláže, v čem jsou výhody a nevýhody?

Děkujeme
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.02.2017 10:02 5.56.16.***
Re: Jaké je Algarve?  

Přímo o plážích ti teď nepovím, ale řeknu ti, že jídlo tam mají přímo úžasné! Protože tamní lidé se drží svých zásad. V jejich jídle je přímo cítit kvalita samotného jídla a pěstování :) Určitě ochutnejte jejich kuchyni až tam budete :)

pe.ka 10.08.2016 12:28
Re:  

No, aktuální nebudu, je to už dost dlouho, co jsem v Algarve trávil rodinnou dovolenou (2008), ale i tak si myslím, že se nespletu, když na základě svých zkušeností, uvedu, že turistů bude v tuto dobu v této oblasti mraky a ceny dosti vysoké. Bylo tomu tak před těmi 8 lety a nevidím důvod, proč by tomu mělo být letos jinak. Navíc na Pyrenejský poloostrov začínají jezdit i lidi, kteří tuto oblast hodnotí jako relativně bezpečnou. Z našich CK tam jezdí spíše ty větší, ale pobyty tam nabízejí za dost vysoké ceny, navíc převládají týdenní pobyty, což se mě zdá příliš krátké - více třeba tady: http://portugalsko.orbion.cz/cestopisy/algarve-srpen-2009-3973/

Neregistrovaný uživatel
10.08.2016 10:00 91.214.158.***

Zdravím,

je to tu dlouho mrtvé, doufám, že se mi někdo ještě ozve. Chystáme se na konci léta 2017 do Portugalska, nejspíš do Algarve a chceme se zeptat na aktuální situaci (ceny, turisté).
Také jestli má někdo nějaký hotel nebo cestovku k doporučení - na webu toho moc na rok 2017 ještě není a chceme být připraveni.
Také jsem si všimla, že all inclusive stravování je výjimkou v letošní nabídce.
Díky za info.

Viktor
12.12.2014 12:24 195.122.197.***
Pláže v Portugalsku a něco navíc  

Kdo by chtěl zjistit něco málo informací navíc...

http://www.zivotnacestach.cz/po-stopach-rybaru-aneb-portugalske-plaze-trochu-jinak/

• Anonym (3)
pe.ka 22.02.2014 15:21

Pobřeží jižního Portugalska neomývá moře, ale oceán - Atlantický. Jeho teplotu ovlivňuje střídající se odliv a příliv a kolem vedoucí spodní proudy. :-*

domrep 21.02.2014 22:51

Zajímalo by mě, zda někdo zažil teplejší vodu v moři než 20 stupňů :-\?

• Anonym (10)
pe.ka 30.09.2013 07:26

Pro admina - děkuji

pe.ka 27.09.2013 07:30

Dobrý den. Mám žádost pro Admina - v lednu 2010 jsem sepsal a na tento web uložil svůj "cestopis" o pobytu v Algarve s názvem "Algarve srpen 2009". Patrně vlastní nepozorností jsem ho zařadill do cestopisů k zemi Andorra \o/ . Mohl byste ho, prosím, přehodit tam, kam skutečně patří, tedy do Portugalska? Děkuji

Jakub9 03.09.2013 16:03
Golden club cabanas  

Ahoj všem 5.9. odlétáme s přítelkyní do hotelu GOLDEN CLUB CABANAS. Rád bych se zeptal někoho kdo zde byl jak hotel hodnotí a jaké je zde vyžití? Dále bych se rád zeptal znalých okolí. Rád bych si v místě půjčil auto a někam se podíval. Co doporučujete vidět a kam se vydat?
Děkuji mnohokrát

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Algarve
08.07.2013 14:11 194.203.215.***
Re: Algarve, Luna Falesia Mar  

Ahoj byli jsme tam loni...Hotel je fajn, AI naprosto perfektni, bohuzel v 10 konci vecerni program a pak uz nehraje ani hudba, vsichni se rozprchnou, na plaz je to tak ze 300 metru, lehatka jsou placena, osusky nepujcuji, nejjednodussi je koupit si vlastni slunecnik a privezt rucniky, vylety=bohate staci zapadni algarve a nebo na vlastni pest..gibraltar se zrusil, je to moc daleko, za to to nestoji, sevilla, lisabon taky.. ...jinak voda byla ledova, na zacatku cervence mela jen 17 stupnu {byl to podprumer, normalne ma tak 19 v tu dobu}, doporucuji pockat na konec srpna zari...

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu