A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Portugalsko - Diskuze

Původní dotaz

Portugalsko autem

| vinhifi1
vinhifi1
V minulých 16 dnech jsem s Fabii jel do Portugalska autem. Trasa Karlsruhe, Bordeaux Porto Lisabon Algarve, Gibraltar Granada, Barcelona, Besancon a ČR. zminěbych navštíveny Braga, Guimaraes, Ciombra Batalha , Tomar, cascais cabo da Roca Sintra. Evora Beja . Algarve projeto skoro po cele délce i i kousek na sever 7520 km. Pokud jsou dotazy rad odpovim.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vinhifi1 05.11.2019 12:51
Re: Portugalsko autem 

Blahopřeju, zavidím vám tolik času ale i těch 9 dní čisteho času co jsme byli v Portugalsku stalo za to.

Zdenek z D. 28.10.2019 10:52
Portugalsko autem 

Oprava, omylem jsem zkopíroval Orbion.
Tak zde:

https://www.caravan24.cz/infusions/articles/articles.php?article_id=671

• Anonym (1)
Zdenek z D. 28.10.2019 10:49
Portugalsko autem 

2 měsíce na cestách, v Portugalsku úplná paráda, krásné počasí a teplé moře.
Vše bližší zde i s fotogalerií.

https://portugalsko.orbion.cz/diskuse/portugalsko-autem-306534/

Neregistrovaný uživatel
05.06.2019 14:19 80.188.228.***
Re: Portugalsko autem 

detailnější rozpis.
ubytovaní bylo celkem 9 ( 15 nocí)
karlsruhe
bordeaux
porto 3 X
lisboa 3 x
Alvor 3 x
tarifa (E)
granada
barcelona
besancon
celkem tušim 743 e
mýto odhad 350 E
km bylo 7500 spotřeba odhad 5,5 l
celkem za 16 dní 58 tis kč ( dva lide) z toho jsme přivezli darky tak za 3,5 tis detailně jsem to nesledoval a neda se to dohledat platili jsme často hotově..ale 58 tis plati. vetšinou jsme objednavali apartmany.
hodně stalo parkovaní určitě 100 a možna vice euro hlavně v lisabonu a granadě. ale i jinde.
pro portugalsko jsem koupil mýtne za 40 euro ale to nebylo projeto, jinak francie cca 150 euro
drahý benzin byl Portugalsko a Francie 1,6-1,7 E ,Španělsko 1,4 E. Jidlo jsme si kupovali tam obědy fast foody, večeře jsme si vařili . ( ryby nejim a jazyky neumim). čast se platila z učtu a čast hotovosti. celkem utraceno 1240 euro, 25700 kč z učtu a proviant na uvodní cestu ale to je tak 500 -1000 kč

• Anonym (1)
vinhifi1 12.05.2019 11:56
Portugalsko autem 

V minulých 16 dnech jsem s Fabii jel do Portugalska autem. Trasa Karlsruhe, Bordeaux Porto Lisabon Algarve, Gibraltar Granada, Barcelona, Besancon a ČR. zminěbych navštíveny Braga, Guimaraes, Ciombra Batalha , Tomar, cascais cabo da Roca Sintra. Evora Beja . Algarve projeto skoro po cele délce i i kousek na sever 7520 km. Pokud jsou dotazy rad odpovim.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu